Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna na najwyższym poziomie

6 lat doświadczenia i ponad 100 ślubów w portfolio

Powierzając mi fotografowanie Waszego ślubu stawiacie przede mną wyzwanie. Moim celem jest doskonałe uwiecznienie tego dnia. Te chwile są niepowtarzalne, nie można ich powtórzyć, cofnąć, poprosić o zmianę scenografii.

Dlatego nie ma w tym dniu miejsca na moje błędy i pomyłki. Jest za to miejsce na pełne zaangażowanie,profesjonalizm i na pokrzepiający uśmiech. Zależy mi, byście mieli pewność, że fotograf jest tym, o co w takim dniu nie musicie się martwić.

Biorę odpowiedzialność za to, by fotografie, które powstaną w pełni odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dlatego proponuję by nasza współpraca rozpoczęła się spotkaniem. Dzięki temu poznamy się, ustalimy szczegóły współpracy i przebieg tego dnia. Opowiem Wam więcej o tym jak pracuję, pokażę moje realizacje (zdjęcia, fotoksiążki, albumy).

I nie bójcie się zadawać pytań, mówić o swoich pomysłach i marzeniach. Możliwości są nieograniczone, a nasze porozumienie to podstawa sukcesu.

Mieszkam na stałe w Gdańsku, więc najczęściej fotografuję w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz szeroko pojętej okolicy: Reda, Rumia, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Malbork, Elbląg…

Drugim obszarem, w którym często mam okazję fotografować jest moje rodzinne miasto, Człuchów i jego równie szeroko pojęte okolice: Chojnice, Tuchola, Czersk, Kościerzyna, Brusy, Miastko itd.

Oczywiście chętnie podejmuję się też zleceń fotograficznych w innych częściach Polski, jak i poza jej granicami.

Kliknij, aby przejść do galerii

Fotografia Ślubna – przykładowe pakiety

W tabelce poniżej znajdziecie przykładowe pakiety fotografii ślubnej. Ale możecie też sami stworzyć dopasowany do Waszych oczekiwań pakiet. Wystarczy, że wybierzcie z tabeli momenty, w których chcielibyście, żebym Wam towarzyszył.

 


Makijaż i kosmetyczka

Ubieranie pary młodej

Błogosławieństwo

Ślub + życzenia i zdjęcie zbiorowe

Wesele do pierwszego tańca

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Wesele do końca oczepin

Sesja plenerowa innego dnia

Zdjęcia na płycie

Fotoksiążka

2 dodatkowe fotoksiążki 20x20 cm

2 dodatkowe kopie płyty

Ilość zdjęć

mini

300 zł

50 zł

300

ekono

300 zł

50 zł

400

standard

300 zł

50 zł

500

pełny

300 zł

50 zł

600

max

300 zł

50 zł

650

Spytaj o dostępność terminu!

Fotoksiążki i albumy

Piękne zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy. Można oglądać zdjęcia na komputerze, telewizorze czy nawet telefonie, ale nic nie zastąpi magii tradycyjnego albumu z wysokiej jakości odbitkami czy eleganckiej fotoksiążki. Dlatego w cenie każdego pakietu ślubnego możecie wybrać dla siebie fotoksiążkę lub klasyczny album z odbitkami.

Fotoksiążka i album mają wymiary 30×30 cm i mieszczą około 100 zdjęć. W fotoksiążce zdjęcia naświetlane są na sztywnych kartach w postaci gotowych „rozkładówek”, co daje nam pełną kontrolę nad zawartością stron. Można zastosować dowolne tło, a zdjęcia ułożyć w dowolny sposób. Album tradycyjny ma 60 czarnych lub kremowych stron i mieści jedną lub dwie odbitki na stronie (w formacie 13×19 lub 15×23 cm).

Niezależnie, czy wybierzecie tradycyjny album czy fotoksiążkę, zdjęcia jakie znajdą się w środku wybieramy wspólnie. Jeżeli zdecydujecie się na fotoksiążkę, dodatkowo dostajecie możliwość skorzystania z oferty dwóch dodatkowych fotoksiążek w promocyjnej cenie. (dowiedz się więcej)

 

Karta-pendrive ze zdjęciami

Oprócz standardowej płyty DVD możecie otrzymać specjalnego pendrive’a zawierającego Wasze zdjęcia. Pendrive jest w postaci „karty kredytowej” z nadrukowanym Waszym zdjęciem i Waszymi imionami. Dzięki temu możecie mieć Wasze zdjęcia zawsze przy sobie, a obejrzycie je bez problemu na każdym komputerze/telewizorze/tablecie wyposażonym w standardowy port USB.

 

 

Współpracuję z portalem Wesele z Klasą:

Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

1. Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w czasie celebracji liturgicznych?

Tak, posiadam takie zezwolenie. Teoretycznie obowiązuje ono na terenie Archidiecezji Gdańskiej, ale w praktyce jest honorowane na terenie całego kraju.

2. Czy za twój dojazd na ślub i wesele płacimy dodatkowo?

Mój dojazd jest płatny dodatkowo tylko wtedy, gdy miejsce ślubu lub wesela znajduje się w odległości większej, niż 50 km od Gdańska lub Człuchowa. Koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie, ale stawka za kilometr nie przekracza 1 zł.

3. Czy masz zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Tak, prowadzę legalną działalność. Dane firmy znajdziecie w zakładce „kontakt”.

4. Czy wystawiasz faktury VAT?

Nie, nie jestem płatnikiem VAT’u, w związku z czym nie wystawiam faktur, a jedynie rachunki.

5. Jak długo zostajesz na weselu?

Na ogól zostaję na weselu do końca zabaw oczepinowych, czyli do godz. 1-2 w nocy.

6. Ile zdjęć oddajesz parze młodej?

Przy „typowym” zakresie usługi, czyli zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu i wesela jest to około 400-500 zdjęć. Z sesji plenerowej nie mniej niż 70 zdjęć.

7. Jakiego sprzętu używasz?

Fotografuję głównie tzw. pełnoklatkowym aparatem marki Canon, o obiektywach nie będę się rozpisywał, bo to się często zmienia ;)

8. Czy posiadasz rezerwowy sprzęt na wypadek awarii/uszkodzenia podstawowego wyposażenia?

Tak, zawsze mam ze sobą drugi aparat i lampę błyskową, kilka obiektywów, kart pamięci i wszystko, co jest potrzebne do zrealizowania reportażu.

9. Czy zawsze osobiście wykonujesz zdjęcia?

Tak, pracuję sam i zawsze osobiście wykonuję zdjęcia, także na pewno nie doświadczycie takiej sytuacji, że na Waszym ślubie pojawi się inna osoba niż ta, z którą podpisywaliście umowę.

10. Czy w pakiecie możemy również zamówić filmowanie ślubu i wesela?

Nie, nie współpracuję na stałe z żadnym kamerzystą i sam również nie filmuję. Spotkałem jednak wielu lepszych i gorszych kamerzystów, także ewentualnie mogę coś podpowiedzieć ;)

11. Czy mamy wpływ na to, które zdjęcia znajdą się w fotoksiążce/albumie, który otrzymamy?

Tak, zdjęcia do albumu lub fotoksiążki wybieracie sami. 

12. Jak długo będziemy czekać na zdjęcia i fotoksiążki?

Zdjęcia w formie elektronicznej udostępnię Wam nie później niż 30 dni od dnia ślubu lub sesji plenerowe. Album lub fotoksiążkę otrzymacie w terminie dwóch tygodni od dnia, kiedy podejmiecie decyzję odnośnie jej zawartości.

13.

C.D.N….